Nový směr krbových kamen

Datum: St, 19.08.2015

Tradiční česká výrobadomácích spotřebičů na tuhá paliva.

Od září pro Vás připravujeme prodej kotlů, kamen a sporáků na tuhá paliva,

od českého výrobce oceněného v roce 2013 a to :

Cena hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou zodpovědnost

Čestné uznání pro KVS EKODIVIZE a.s. za rok 2013

Historie závodu ve Dvorcích na Moravě sahá do začátku minulého století. Roku 1906 se započalo textilní výrobou, která byla ve válečném období přeorientována na vojenskou. Po válce již u strojírenství zůstalo. Roku 1994 byla zahájena výroba spotřebičů na pevná paliva, sporáků, kamen a kotlů. Tento sortiment se vyrábí v současné době v osmi typových řadách a dodává pod značkou KVS MORAVIA - do velkoobchodních a maloobchodních sítí v celé České republice. Tyto spotřebiče pracují na principu spalování pevných paliv: hnědého uhlí, dřeva a v současné době také ekologického paliva – dřevených briket.

V rámci inovací  výrobků byli zavedené spotřebiče s teplovodním ohřívačem (výměníkem) pro napojení na systém ústředního vytápěni domácnosti.

Výrobky jsou výrobcem exportovány do Německa, Francie, Velké Britanie, Irska, Rakouska, Itálie, Slovinska, Slovenska, Ruska, Finska, Švédska, Polska, Estonska a Lotyšska.

 

Na spotřebiče na pevná paliva je poskytována záruka v délce 24 měsíců a byla u nich provedena certifikace Strojírenským ústavem v Brně, VŠB - Technická univerzita v Ostravě, a německým zkušebním ústavem Rhein-Ruhr Feuerstätten Prüfstelle.

Společnost KVS EKODIVIZE a.s. je certifikovaná nezávislým zkušebním ústavem TUV CERT dle systému jakosti EN ISO 9001:2008.

 

Fotogalerie